סניפי השכרת רכב מחירון מכירת רכב סניפי השכרת רכב בשבילך בצע הזמנת רכב מחירון השכרת רכב השכרת רכב
מבצעי השכרת רכב
 

ענף השכרת הרכב בישראל נהנה משפע של היצע וביקוש ומתחרות בריאה המאפיינת כל שוק חופשי וליברלי. על מנת למשוך את הלקוחות המחפשים רכבים להשכרה לכל מטרה, חברות השכרת רכב יעשו כמעט הכול. אך ידוע שאת הצרכן הישראלי מרשים ומושך רק דבר אחד. מבצעים והנחות. לכן, על מנת למשוך את הלקוחות להשכיר רכב דווקא אצלם חברות השכרת הרכב הרבות יוצרות במבצעים רבים המציעים הנחות כל פרק זמן מסוים והטבות משלימות נוספות ההופכות את העסקה לכדאית עבור הצרכן המחפש רכב להשכרה למטרת טיול או למטרת נסיעה לצרכי עבודה.

התפתחות העסקים של חברות השכרת הרכב
לאחרונה זיהו בחברות השכרת הרכב את הפוטנציאל הגלום בכל עניין השכרת הרכב לטווח ארוך הנקרא גם ליסינג. חברות רבות מציעות שירותי השכרת רכב וליסינג לחברות מסחריות בכמויות גדולות, וגם מציעות ליסינג פרטי. מה הכוונה בליסינג פרטי? אדם משלם בעבור רכב בו הוא עושה שימוש תשלום של סכום מסוים כל חודש לתקופה של בדרך כלל עד שלוש שנים. בתום אותה תקופה ניצבת בפני אותו אדם האפשרות לרכוש את הרכב. התשלומים אותם שילם מדי חודש עבור השימוש ברכב מצטברים ונזקפים לזכותו במידה ויחליט לעשות כן בתום תקופת הליסינג. במידה והאדם החליט שלא לרכוש את הרכב, בדרך כלל חברות השכרת הרכב מוציאות אותו למכירה במחיר מוזל.

איך שוכרים רכב במבצע?
המבצעים השונים של חברות השכרת הרכב באים לידי ביטוי לא רק בהוזלות מחירים, אלא גם השיפור תנאי החוזה למשל, בדרך כלל על החזרת רכב באיחור מקבלים קנס. כחלק ממבצע יכולה חברת השכרת הרכב לבטל את הקנס על איחור של עד 8 שעות. באופן הזה מרוויח השוכר עוד 8 שעות של שימוש ברכב חינם. מבצעים נוספים הם למשל, מיכל דלק מלא חינם ללקוח.

תנאים כללים מחירון השכרת רכב מחירון מכירת רכב בצע הזמנה גלריית רכבים צור קשר מפת האתר מאמרים קישורים English Skytech TrendyDesign

כל הזכויות שמורות ל- Best-Car –חברת השכרת רכב מובילה בפריסה ארצית. אנו מספקים מגוון רחב של שירותים בענף הרכב כגון: שירותי השכרת רכב, ליסינג תפעולי , ומכירת רכבים במסלולי מימון אטרקטיביים. אצלנו תמצאו צי חדיש ומפנק של רכבים להשכרה מכל הסוגים, בין היתר גם רכבים פרטיים ומשפחתיים, רכב מנהלים, רכב יוקרה, טנדרים מסחריים ומיני ווא ועוד.