סניפי השכרת רכב מחירון מכירת רכב סניפי השכרת רכב בשבילך בצע הזמנת רכב מחירון השכרת רכב השכרת רכב
השכרת רכבים לטיולים
 

מדוע השכרת רכבים לטיולים זה משתלם?

בין אם יש לך רכב או לא, השכרת רכבים יכולה להיות האופציה החכמה ביותר לטיול, בין אם בשטח או בין אם לנסיעות ארוכות (בארץ או בחו"ל). 

בנסיעת טיול לימודים או סתם טיול, בחירה חכמה של אוטו למטרת נסיעה תוכל לחסוך מהאוטו את השחיקה, דלק (במכוניות מסוימות אותה כמות של דלק יכולה לשמש למרחקים ארוכים יותר), משאבים לנקיון לאחר הטיול, הכנה טרם הנסיעה אשר כרוכה בהכנסת האוטו הפרטי למוסך ועוד  . דבר זה יכול להיות מועיל על אחת כמה וכמה כשמדובר בטיול קבוצתי, שם ישנו חסכון פי כמה וכמה, ובנוסף- המטיילים יכולים ליהנות מהווי חברתי קבוצתי ושוטף. אם בעבר הלא רחוק השכרות רכב היו מיועדות בעיקר לתיירים או לנוסעים לחו"ל, כיום השכרת רכבים לטיולים רווחת בין תיירי פנים וחוץ כחלק מחבילת נופש, כרכב צמוד לטיול או כפתרון זמני לנסיעה כשאין רכב.

טיול למטרת נסיעה ברכב, או רכב למטרת הגעה?

גם אם רציתם לעשות גיחה למחוזות הצפון או הדרום ומאידך – נסיעה לאילת, הכבישים בארץ ממקום למקום לעתים מזמנים לנו חווית פקקים בדרך – או לחליפין, נסיעה ארוכה או בכלל.  לכן ניתן לשכור רכב אשר מצויד באמצעים מתוחזקים להעצמת חווית הנסיעה למשל, משחקים, מכשיר צפיה ב-DVD יכול לפטור אתכם תשומת –לב מתמשכת לילדים, מזגן ועוד).כל אדם בעל רישיון תקף יכול לבחור רכב מבין מבחר הרכבים הענק שברשותנו, על פי טעמו והעדפתו במחירים  סבירים ונוחים לכל כיס .סניפינו ממוקמים בפריסה ארצית, לכן קל יותר להגיע אלינו.


תנאים כללים מחירון השכרת רכב מחירון מכירת רכב בצע הזמנה גלריית רכבים צור קשר מפת האתר מאמרים קישורים English Skytech TrendyDesign

כל הזכויות שמורות ל- Best-Car –חברת השכרת רכב מובילה בפריסה ארצית. אנו מספקים מגוון רחב של שירותים בענף הרכב כגון: שירותי השכרת רכב, ליסינג תפעולי , ומכירת רכבים במסלולי מימון אטרקטיביים. אצלנו תמצאו צי חדיש ומפנק של רכבים להשכרה מכל הסוגים, בין היתר גם רכבים פרטיים ומשפחתיים, רכב מנהלים, רכב יוקרה, טנדרים מסחריים ומיני ווא ועוד.