סניפי השכרת רכב מחירון מכירת רכב סניפי השכרת רכב בשבילך בצע הזמנת רכב מחירון השכרת רכב השכרת רכב
להשכיר רכב לאירוע
 

להשכיר רכב לאירוע

רוצה לדפוק הופעה? לעשות רושם? לעיתים הרכב אשר בבעלותנו לא מתאים לאירוע אשר אליו אנו מגיעים. באירועים חשובים בחיינו מותר להתפנק ולהרגיש כמו מלך ליום אחד. אין צורך לקנות רכב יוקרתי אשר הכיס לא מאפשר לשאת בקנייה או בתיפעולו – הרבה יותר פשוט היום להשכיר רכב מתאים לאירוע.

אילו רכבים ניתן להשכיר לאירוע?
כמובן שניתן להשכיר את כל כלי הרכב הקיימים בצי כלי הרכב, אך לעיתים אנו רוצים משהו שהוא קצת יותר. השכרת רכבים לאירועים נפוצה יותר בחו"ל ובעיקר בארצות הברית אך אט אט מתחילה התרבות הזו לחלחל לציבור הישראלי. כיום שומעים בעיקר על לימוזינות אשר מלוות תלמידים לנשף סיום התיכון שלהם, אך ניתן להשכיר רכבים יוקרתיים גם לחתונות או אירועים משמחים אחרים – המגוון של כלי הרכב גדול ורק ממשיך לגדול. רבים הסלבריטים בארץ אשר משתמשים בשירות זה.

כמה עולה להשכיר רכב לאירוע?
המחירים להשכרת רכב משתנים מאוד בהתאם לסוג הרכב, פרק הזמן שמשכירים בו את הרכב, הביקוש (בהתאם לעונה) ועוד פרמטרים נוספים. מומלץ לערוך בדיקה בין חברות השכרת הרכב השונות כדי לשמוע על מכוניות נוספות שניתן להשכיר וכן על מנת להשוות מחירים ולהשיג את המחיר הטוב ביותר. שימו לב: חשוב לבדוק גם מה העלות של הביטוח (ככל שהרכב יוקרתי יותר כן הביטוח יקר יותר), וכן לזכור כי הכרחי להחזיר את הרכב עם טנק דלק מלא.

תנאים כללים מחירון השכרת רכב מחירון מכירת רכב בצע הזמנה גלריית רכבים צור קשר מפת האתר מאמרים קישורים English Skytech TrendyDesign

כל הזכויות שמורות ל- Best-Car –חברת השכרת רכב מובילה בפריסה ארצית. אנו מספקים מגוון רחב של שירותים בענף הרכב כגון: שירותי השכרת רכב, ליסינג תפעולי , ומכירת רכבים במסלולי מימון אטרקטיביים. אצלנו תמצאו צי חדיש ומפנק של רכבים להשכרה מכל הסוגים, בין היתר גם רכבים פרטיים ומשפחתיים, רכב מנהלים, רכב יוקרה, טנדרים מסחריים ומיני ווא ועוד.